Trening antystresowy

(16 godzin)

trening antystresowyTrening antystresowy to okazja do znalezienia dogodnego dla siebie sposobu radzenia sobie ze stresem. Wszyscy jesteśmy narażeni na stresujące sytuacje, jednak nie wszyscy podejmujemy działania, które mogą wspomóc konstruktywne radzenie sobie w tych sytuacjach.

 

  • Chcesz poczuć moc swojego ciała i umysłu?
  • Zatrzymać się i zrobić coś tylko dla siebie?
  • Uspokoić się i wyciszyć?
  • Odkryć lub przypomnieć sobie radość z bycia ze sobą w harmonii?
  • Nauczyć się przyjemnego relaksu?

 

Wspólnie poszukamy sposobów na oswojenie stresu, zatroszczymy się o ciało, myśli i emocje, odkryjemy mocne punkty oparcia niezbędne do walki ze stresem, znajdziemy dobrze dobrane techniki antystresowe, spędzimy czas w pięknym otoczeniu, pozwolimy naturze ukoić lęk i umocnimy się jej siłą.

 

Najbliższy termin: jesień 2017

 

Trener: Katarzyna Sałek-Suska – psycholog, trener, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego oraz Studium Treningu Interpersonalnego w Ośrodku INTRA. Od 11 lat prowadzi warsztaty psychologiczne i treningi. Uzależniona od zielonej herbaty i kontaktu z ludźmi.

 

Cena treningu: 690zł (zawiera: trening, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, ognisko).

 

 

 


Podane przez Ciebie w formularzu dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego, a ich administratorem będzie BoWarto Sp. z o.o. NIP 5242853312 i Bo.Warto Sp. z o.o. NIP: 1182026743. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

* przesłanie zgłoszenia oznacza wstępną rezerwację udziału w tym szkoleniu. Zgłoszenie będzie przez nas potwierdzone mailowo lub telefonicznie.