Ikona
Najbliższy termin

Do ustalenia

Ikona
Cena
800,00 
Ikona O szkoleniu

Poznaj dzięki nam swoje mocne strony. Zidentyfikuj, jakim potencjałem dysponujesz. Dzięki badaniom DISC D3- te nazwy brzmią dosyć tajemniczo, ale i pomagają wiele tajemnic odkryć – potrafimy wskazać, jakie wniesiesz wartości indywidualne do zespołu, jakimi kompetencjami może wykazać się Twój zespół albo organizacja. Sprawdź, dlaczego coś robisz lub mówisz. Jak reagujesz na zmiany? W której roli czułbyś się najpewniej?

Ikona Cel

Analiza ta pozwala przyjrzeć się zachowaniom, motywacjom, sposobowi komunikowania się, preferowanym rolom oraz wartościom. Ta wiedza jest nam niezbędna, jeśli chcemy lepiej rozumieć siebie, innych, postępowanie szefów i całego zespołu. Jesteśmy przekonani, że świadomość tego, co wnosimy do zespołu, jasne komunikowanie własnych potrzeb, umożliwia szansę na ich zaspokojenie. Przy wysokim poczucie sprawczości i sensu, rośnie nasza efektywność i lepiej wywiązujemy się z realizowanych działań.
Badanie DISC D3 to narzędzie wyjątkowo czułe. Pozwala wyodrębnić tkwiące w nas bardzo głęboko motywacje oraz ocenić obiektywnie, jakimi kompetencjami dysponujemy.

Jeśli chcesz poznać swój potencjał – kup badanie i indywidualną konsultację.