Ikona
Najbliższy termin

8-10.04.2022

Ikona
Liczba godzin

20

Ikona
Cena
1500,00 
Ikona
Liczba uczestników

10-14

Ikona O szkoleniu

Analizę transakcyjną cenimy niezwykle. Jest prosta, praktyczna. Sięga głęboko i precyzyjnie, jak skalpel stworzony do skomplikowanych operacji. Trenerom, analiza transakcyjna daje narzędzia, które niezwykle poszerzają rozumienie siebie oraz potrzeb i zachowań osób w grupach szkoleniowych. Jednocześnie pozwalają one na zbudowanie strategii skutecznej interwencji w nieoczywistych sytuacjach.

Ikona Grupa docelowa

Zapraszamy osoby, które chcą pogłębiać swoją wiedzę trenerską o nowe konstrukty. Niezależnie od liczby doświadczeń.

Ikona Cel

Podczas 3 dni wspólnej pracy odpowiemy na pytania:

  • Jaki jest Twój styl interpersonalny jako trenera?
  • Jakie interwencje służą rozwojowi grupy, a jakie uzależniają ją od trenera?
  • W jaki sposób uczestnicy się komunikują i jakie to ma znaczenia dla procesu edukacji?
  • Jak wspierać odpowiedzialność grupy za proces uczenia się?
  • Jak działa na nas stres, czyli… wspieranie i hamowanie własnego rozwoju
  • Po co ludzie grają w gry zamiast się uczyć?
  • Jak wspierać grupy, a nie być ich ratownikiem i wybawicielem?
  • Co się dzieje na sali szkoleniowej czyli gry, rozrywki, aktywności, transakcje…..

Prowadzący

Jolanta Mieczkowska-Luto

Wierzę w zmianę. Wspieranie ludzi i organizacji w ich dążeniach, to ogromna przyjemność i źródło satysfakcji”.

Psycholog międzykulturowy. Od 19 lat trener biznesu, licencjonowany trener PTP, Certified Behavioral D3 Consultant. Absolwentka Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego, Kursu Pomocy Psychologicznej, Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Ukończyła szkolenie 101 certyfikowane przez EATA, Akademię Analizy Transakcyjnej, 4-letni program szkoleń zaawansowanych z analizy transakcyjnej w obszarze organizacji.

Posiada doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty ds. szkoleń i organizacji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w realizacji szkoleń m.in. z zakresu edukacji trenerów, zarządzania i współpracy zespołowej, rozwoju kompetencji liderskich.

Wieloletni opiekun grup w Szkołach Trenerów Ośrodka INTRA. Wykładowca Uniwersytetu SWPS.

Agata Kołodziejczyk-Stryjek

Lubię pracę z ludźmi. Fascynuje mnie obcowanie z niepowtarzalnością grup, osób, ich energią, która pozwala na tworzenie nowych jakości, wymianę wiedzy i doświadczenia”.

Psycholog kliniczny i społeczny, psychoterapeutka, trenerka biznesu, licencjonowana trenerka PTP II stopnia, Certified Behavioral D3 Consultant. Ukończyła Szkołę Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego, Szkołę Psychoterapii Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Edukacji INTRA, Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Absolwentka Szkolenia 101 certyfikowanego przez EATA, Akademii Analizy Transakcyjnej, jest w trakcie szkoleń zaawansowanych z analizy transakcyjnej w obszarze organizacji.

Jako trener i psychoterapeuta pracuje od 15 lat. Specjalizuje się w pracy z menedżerami, komunikacji, coachingu zespołowym, treningach interpersonalnych oraz edukacji trenerów. Pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi, które doświadczają trudności w kontaktach z ludźmi, cierpią z powodu zaburzeń nastroju, lęków, objawów nerwicowych, depresji, kryzysów.