Ikona
Najbliższy termin

28-29.10-cz.1 25-26.11-cz.2

Ikona
Liczba godzin

2x15

Ikona
Cena
1740,00 
Ikona
Liczba uczestników

12

Ikona O szkoleniu

O asertywności powiedziano już wszystko. Dlatego nie chcemy o niej mówić. Chcemy, żebyś jej doświadczył. Moc asertywnego bycia trzeba poznać w działaniu. Ważne są w tym przypadku nie słowa, a rodzaj energii, którą dysponujemy. Asertywności nie nauczymy się z książek, ale dzięki praktyce. Podczas tego warsztatu pracujemy unikatowo. Łączymy asertywność z analizą transakcyjną. Stawiamy na relacje międzyludzkie. Rozwijać się właściwie możemy tylko wtedy, jeśli nauczymy się samodzielności w podejmowaniu decyzji.

Ikona Grupa docelowa

Zapraszamy wszystkich, którzy nie potrafią korzystać z mocy swoich pragnień i marzeń. Tych, którzy zbyt łatwo oddają pole i słabną w kontakcie z innymi i światem.

Poczuj się ważną częścią świata. Naucz się stawiać wyraźne, ale i pozbawione wrogości, granice. Zadbaj o siebie i wyrażaj to, co czujesz bez obaw. Zobacz, ile możesz dokonać, gdy będziesz w zgodzie ze sobą. Nie rezygnuj z roli bycia kimś ważnym pomiędzy ludźmi.

Ikona Cel

Asertywność to uczenie się swojej mocy, oddziaływania, ochrony siebie. Swojego wyraźnego istnienia w świecie. Uczymy, jak mówić „nie”, jak reagować na krytykę lub na atak werbalny. Własne poglądy lub zarzuty można wyrazić w sposób stanowczy i łagodny. Uczestnicy treningu dowiadują się także, jak konstruktywnie wpływać na otoczenie.

Prowadzący

Jolanta Mieczkowska-Luto

Wierzę w zmianę. Wspieranie ludzi i organizacji w ich dążeniach, to ogromna przyjemność i źródło satysfakcji”.

Psycholog międzykulturowy. Od 19 lat trener biznesu, licencjonowany trener PTP, Certified Behavioral D3 Consultant. Absolwentka Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego, Kursu Pomocy Psychologicznej, Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Ukończyła szkolenie 101 certyfikowane przez EATA, Akademię Analizy Transakcyjnej, 4-letni program szkoleń zaawansowanych z analizy transakcyjnej w obszarze organizacji.

Posiada doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty ds. szkoleń i organizacji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w realizacji szkoleń m.in. z zakresu edukacji trenerów, zarządzania i współpracy zespołowej, rozwoju kompetencji liderskich.

Wieloletni opiekun grup w Szkołach Trenerów Ośrodka INTRA. Wykładowca Uniwersytetu SWPS.