Ikona
Liczba godzin

16

Ikona
Cena
550,00 
Ikona
Liczba uczestników

7-12

Ikona O szkoleniu

Robisz wiele i nawet dobrze Ci to wychodzi, ale wciąż wątpisz w swoją niezaprzeczalną wartość. Nie wiesz na czym ją oprzeć? Jak ją zbudować, żeby była trwałym gruntem, żebyś mógł dzięki niej wzrastać?

Ikona Grupa docelowa

Zapraszamy szczególnie tych, którzy ciągle muszą udowadniać sobie, że są wartościowi. To zazwyczaj nie działa, wystarcza zaledwie na chwilę. Jeśli wyobrazimy, że pewność siebie trzymamy na co dzień w porcelanowych naczynia, to warsztat ten przeznaczonych jest dla tych, którzy odczuwają, że ich naczynia nie są szczelne.

Ikona Cel

Niektórym przychodzi to w sposób naturalny. Innym się tego zazdrości. Są wreszcie i tacy, którzy muszą to w sobie odnaleźć. To jest warsztat właśnie dla takich odkrywców. Własnej mocy, własnych ograniczeń, energii. Tego wszystkiego, co buduje w nas wartość.

Wewnętrzna moc nie jest czymś szczególnym. I to pewnie stąd wzięła się popularność „Gwiezdnych wojen”. Prawdziwa moc, niespożyta energia jest w naszym zasięgu i każdy może nauczyć się odnaleźć jej źródła. Dzięki temu warsztatowi będziesz gotowy do wielu nieoczekiwanych wyzwań. Pomożemy Ci odkryć źródła własnej energii i sposoby jej mobilizowania. Odkryjesz kilka sposobów na to, jak zapobiec wyczerpaniu fizycznemu i emocjonalnemu. Dowiesz się, jak walczyć z ograniczeniami i zachowaniami rutynowymi.

Sprawdź, jak zejść z ławki dla rezerwowych i stać się numerem jeden.