Ikona
Najbliższy termin

czerwiec 2022

Ikona
Liczba godzin

5

Ikona
Cena
400,00 
Ikona
Liczba uczestników

12

Ikona O szkoleniu

Mamy nowe, on-linowe czasy. Sala szkoleniowa zrobiła się wirtualna, trener zarządza ludźmi na ekranach komputerów. Potrzebujemy nowych narzędzi, efektywnych rozwiązań. To pewne. I nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że dysponujemy nie pojedynczymi metodami, ale całą panoramą technik.

Ikona Grupa docelowa

Czym zastąpić kontakt na żywo, bezpośrednią interakcję? Jak ocalić ducha grupy, kiedy każdy może się ukryć za szklaną szybą? Czy jesteśmy w stanie zmotywować do współpracy nasz zespół? Jak nie stracić kontaktu z pojedynczymi członkami grupy? Czy to prawda, że nasza uwaga podczas wirtualnych spotkań rozprasza się już po 30 minutach?

Ikona Cel

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań, zapraszamy. Wyposażymy Cię w nowe umiejętności. Oddajemy do Twojej dyspozycji całą panoramę technik w wirtualnym świecie.

Prowadzący

Marcin Olkowicz

Pracuję z troską o potrzeby, szczęście, godność i swobodny rozwój człowieka w jego naturalnym i społecznym środowisku”.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (SGPiS), Tokyo University, Uniwersytetu SWPS, Szkoły Trenerów Biznesu Intra, Akademii Analizy Transakcyjnej.

Od ponad 25 lat łączy praktykę pracy w biznesie z aktywnościami trenera, konsultanta i doradcy ds. komunikacji w biznesie. Wykładowca Collegium Civitas, School of Form (Uniwersytet SWPS), UKSW w Warszawie.

Od 5 lat jako mentor wspiera rozwój kompetencji osobistych w programach mentorskich Fundacji Liderek Biznesu. Odpowiedzialny za procesy edukacyjne w Stowarzyszeniu SKM SAR. Prowadzi indywidualne sesje doradcze (w tym realizowane online).