Ikona
Liczba godzin

35

Ikona
Cena
3500,00 
Ikona
Liczba uczestników

14

Ikona O szkoleniu

Mamy wiele twarzy. Te które chętnie pokazujemy innym. I te, które chowamy przed Światem. A nawet przed samym sobą. Te nieświadome wpływają na nas w sposób, który odbiera nam wolność decydowania o swoim życiu. Tak jakbyśmy nie byli jego reżyserami , a tylko odgrywali dawno rozdaną rolę. W nie swoim filmie. Scenografie się zmieniają, ludzie wokół nas też, a my lądujemy cały czas w tym samym, niewygodnym miejscu. Z poczuciem krzywdy. Niemocy. Zranienia. Poczuciem winy i złością. Że nie jest tak jak byśmy chcieli. Że żyjemy jakby obok siebie samych.

Ikona Grupa docelowa

Każdy, kto szuka informacji:

 • Kim jestem?
 • I skąd to o sobie wiem?
 • Jaka jest moja rola w świecie?
 • Co powtarza się w moim życiu jak błędne koło, z którego nie mogę się wydostać?
 • Jakie mam miejsce w relacjach, czy to jest miejsce które chcę mieć?
 • Jakie są moje głębokie przekonania na temat relacji, szczęścia , świata,  siebie samego? W jaki sposób wpływają na mnie?
 • Na co sobie pozwalam?
 • Czego mi nie wolno, a co czuję, że muszę realizować w swoim życiu?
 • Czy wiem czego pragnę i jak sięgam po swoje pragnienia?
 • W jaki sposób wspieram siebie i w jaki  sam odbieram sobie to czego chcę?

Zaciekaw się sobą latem. Tą najważniejszą osobą w Twoim życiu. Kim jest ta kobieta, ten mężczyzna. Poznaj swój skrypt życiowy, rozpoznaj gry psychologiczne, w które grasz. Odkryj prawdziwego siebie. On tam jest. Ona również. Czeka na Ciebie.

Ikona Cel

Jeśli chcesz zrozumieć mechanizmy, które wpływają na Ciebie, Twoje życie, Twoje relacje. Jeśli chcesz być bardziej sprawczy/a, działać inaczej, „po swojemu”. Powiedzieć sobie – teraz Ja!

Zapraszamy Cię do:

 1. Rozpoznania Twoich wewnętrznych konfiguracji  – Dziecka, Rodzica, Dorosłego
 2. Pracy z Twoim genogramem i skryptem – dowiesz się  jakie są twoje korzenie i  twoja życiowa bajka. Jakim bohaterem i bohaterką jesteś…?
 3. Poznania swoich głębokich przekonań, zakazów, nakazów i przyzwoleń – żeby przestały Tobą rządzić i żebyś mógł / mogła uwolnić się od swoich wewnętrznych ograniczeń
 4. Spotkanie z krytykiem wewnętrznym, opiekunem, buntownikiem, niewolnikiem, wolnym Dzieckiem..
 5. Rozpoznania gier psychologicznych – po to żebyś rozumiał w co grasz ze sobą, z ludźmi, ze światem. I o co jest ta gra…

Poza tym czeka na Ciebie wiele zaskoczeń, niezwykłych spotkań ,  niespodzianek, dobre jedzenie i piękna przyroda 😊

Będziemy w cudownym, kameralnym miejscu – Domu gościnny Witramowo 32

Przez pięć wspólnych dni zapewnimy Ci wspólną rozwojową, pracę, wyżywienie i zakwaterowanie. Do zobaczenia!

Prowadzący

Jolanta Mieczkowska-Luto

Wierzę w zmianę. Wspieranie ludzi i organizacji w ich dążeniach, to ogromna przyjemność i źródło satysfakcji”.

Psycholog międzykulturowy. Od 19 lat trener biznesu, licencjonowany trener PTP, Certified Behavioral D3 Consultant. Absolwentka Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego, Kursu Pomocy Psychologicznej, Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Ukończyła szkolenie 101 certyfikowane przez EATA, Akademię Analizy Transakcyjnej, 4-letni program szkoleń zaawansowanych z analizy transakcyjnej w obszarze organizacji.

Posiada doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty ds. szkoleń i organizacji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w realizacji szkoleń m.in. z zakresu edukacji trenerów, zarządzania i współpracy zespołowej, rozwoju kompetencji liderskich.

Wieloletni opiekun grup w Szkołach Trenerów Ośrodka INTRA. Wykładowca Uniwersytetu SWPS.

Agata Kołodziejczyk-Stryjek

Lubię pracę z ludźmi. Fascynuje mnie obcowanie z niepowtarzalnością grup, osób, ich energią, która pozwala na tworzenie nowych jakości, wymianę wiedzy i doświadczenia”.

Psycholog kliniczny i społeczny, psychoterapeutka, trenerka biznesu, licencjonowana trenerka PTP II stopnia, Certified Behavioral D3 Consultant. Ukończyła Szkołę Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego, Szkołę Psychoterapii Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Edukacji INTRA, Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Absolwentka Szkolenia 101 certyfikowanego przez EATA, Akademii Analizy Transakcyjnej, jest w trakcie szkoleń zaawansowanych z analizy transakcyjnej w obszarze organizacji.

Jako trener i psychoterapeuta pracuje od 15 lat. Specjalizuje się w pracy z menedżerami, komunikacji, coachingu zespołowym, treningach interpersonalnych oraz edukacji trenerów. Pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi, które doświadczają trudności w kontaktach z ludźmi, cierpią z powodu zaburzeń nastroju, lęków, objawów nerwicowych, depresji, kryzysów.