Ikona
Najbliższy termin

14-15.05.2022

Ikona
Liczba godzin

16

Ikona
Cena
980,00 
Ikona
Liczba uczestników

8-14

Ikona O szkoleniu

Gra psychologiczna to strategia żeby coś dostać lub czegoś ważnego nie stracić. Okrężna droga do sięgania po to czego pragniemy. Droga, która jest jak ślepy zaułek, utknięcie. Czy można przestać grać i ….zacząć naprawdę wygrywać to, czego pragniemy w swoim życiu?

Ikona Grupa docelowa

Każdy, kto pozytywnie odpowie sobie na pytanie:

Czy masz czasami wrażenie jakbyś odgrywał ciągle tę samą rolę w swoim życiu? Zmieniają się dekoracje, osoby, a ty wciąż realizujesz podobny scenariusz, lądujesz w tym samym, niewygodnym dla siebie miejscu?
Zdarza Ci się rozmawiać z kimś i czujesz, jakbyście kręcili w kółko, a spotkanie nie zakończy się żadnym rozwiązaniem?
A może masz takie relacje w których ciągle dzieje się to samo, jakbyście utknęli w błędnym kole?
Przeżywasz podobne uczucia, winy lub krzywdy, czujesz że już to znasz, już byłeś w takiej sytuacji?

Ikona Cel

Podczas wspólnych dwóch dni odpowiemy na pytania:

  • Po co gramy? – źródła gier psychologicznych
  • Czy to jest na pewno gra – jak rozpoznać grę psychologiczną i jej zapobiec?
  • Trójkąt dramatyczny – jaką rolę w trójkącie odgrywasz najchętniej?
  • Formuła gry, czyli haczyki, wypłaty i równania matematyczne w grach.
  • Trójkąt autonomiczny – czyli jak wygrywać a nie grać?
  • Poziomy gier – o jaką stawkę gramy?
  • Katalog gier – w co lubię grać najbardziej?
  • Wychodzenie z gier – jak nie gra to co?

Prowadzący

Jolanta Mieczkowska-Luto

Wierzę w zmianę. Wspieranie ludzi i organizacji w ich dążeniach, to ogromna przyjemność i źródło satysfakcji”.

Psycholog międzykulturowy. Od 19 lat trener biznesu, licencjonowany trener PTP, Certified Behavioral D3 Consultant. Absolwentka Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego, Kursu Pomocy Psychologicznej, Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Ukończyła szkolenie 101 certyfikowane przez EATA, Akademię Analizy Transakcyjnej, 4-letni program szkoleń zaawansowanych z analizy transakcyjnej w obszarze organizacji.

Posiada doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty ds. szkoleń i organizacji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w realizacji szkoleń m.in. z zakresu edukacji trenerów, zarządzania i współpracy zespołowej, rozwoju kompetencji liderskich.

Wieloletni opiekun grup w Szkołach Trenerów Ośrodka INTRA. Wykładowca Uniwersytetu SWPS.

Agata Kołodziejczyk-Stryjek

Lubię pracę z ludźmi. Fascynuje mnie obcowanie z niepowtarzalnością grup, osób, ich energią, która pozwala na tworzenie nowych jakości, wymianę wiedzy i doświadczenia”.

Psycholog kliniczny i społeczny, psychoterapeutka, trenerka biznesu, licencjonowana trenerka PTP II stopnia, Certified Behavioral D3 Consultant. Ukończyła Szkołę Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego, Szkołę Psychoterapii Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Edukacji INTRA, Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Absolwentka Szkolenia 101 certyfikowanego przez EATA, Akademii Analizy Transakcyjnej, jest w trakcie szkoleń zaawansowanych z analizy transakcyjnej w obszarze organizacji.

Jako trener i psychoterapeuta pracuje od 15 lat. Specjalizuje się w pracy z menedżerami, komunikacji, coachingu zespołowym, treningach interpersonalnych oraz edukacji trenerów. Pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi, które doświadczają trudności w kontaktach z ludźmi, cierpią z powodu zaburzeń nastroju, lęków, objawów nerwicowych, depresji, kryzysów.