Ikona
Najbliższy termin

17-21.07.2024

Ikona
Liczba godzin

40

Ikona
Cena
3400,00 
Ikona O szkoleniu

Zapisz się na ten trening, jeśli chcesz poprawić Twoje kompetencje związane z pracą z ludźmi. Podczas spotkania pogłębisz wiedzę na temat własnych zachowań, nauczysz się nowych, bardziej efektywnych sposobów kontaktu z ludźmi. Pokażemy Ci także, jak przekazywać innym trudne informacje, jak efektywnie rozwiązywać konflikty. Zależy nam na tym, byś uważniej obserwował siebie i osoby z którymi jesteś w relacjach. Dlatego podczas tego treningu będziemy dążyli do przeżywania chwili, komunikowania na bieżąco naszych przeżyć i odczuć.

Ikona Grupa docelowa

Trening interpersonalny to doświadczenie dla ludzi zainteresowanych własnym rozwojem, ale także dla tych, którzy nie są zadowoleni ze swoich interakcji z innymi. Nie muszą one dotyczyć sfery zawodowej. Na trening mogą zgłaszać się ci, którzy mają trudności w porozumiewaniu się ze współpracownikami i ci, którzy chcą pracować nad relacjami z przyjaciółmi, rodziną.
Wśród uczestników treningu jest również wielu liderów, osób zarządzających zespołami. Rośnie ich świadomość znaczenia kompetencji interpersonalnych w zakresie rozumienia własnych zachowań i motywów działań, chcą nauczyć się rozwiązywania sytuacji konfliktowych, zarządzać ludźmi w oparciu o budowanie współpracy.
To doświadczenie polecamy również profesjonalistom, którzy zamierzają pracować z ludźmi: lekarzom, psychologom, nauczycielom, trenerom, terapeutom.

Trening odbędzie się w pięknym, kameralnym miejscu – Domu Gościnnym NA ŁĄCE – Jasieniec 1, 96-514 Rybno

Koszt oprócz treningu zawiera wyżywienie i zakwaterowanie.

Ikona Cel

To intensywne doświadczenie grupowe, przeznaczone dla zespołów, dla liderów, dla ludzi, którzy chcą doskonalić swoje kompetencje w obszarze relacji i komunikacji. Trening pozwala pogłębić świadomość własnych zachowań. Eksperymentować z nowymi. Rozumieć, jak to się dzieje, że w kontaktach z innymi coś nie działa, tak jakbyśmy tego chcieli Nauczysz się rozwiązywać konflikty, wyrażać swoje potrzeby, rozumieć emocje oraz przyjmować krytykę.
Twoje kontakty z innymi ludźmi mogą przynosić więcej satysfakcji.

Prowadzący

Jolanta Mieczkowska-Luto

Wierzę w zmianę. Wspieranie ludzi i organizacji w ich dążeniach, to ogromna przyjemność i źródło satysfakcji”.

Psycholog międzykulturowy. Od 19 lat trener biznesu, licencjonowany trener PTP, Certified Behavioral D3 Consultant. Absolwentka Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego, Kursu Pomocy Psychologicznej, Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Ukończyła szkolenie 101 certyfikowane przez EATA, Akademię Analizy Transakcyjnej, 4-letni program szkoleń zaawansowanych z analizy transakcyjnej w obszarze organizacji.

Posiada doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty ds. szkoleń i organizacji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w realizacji szkoleń m.in. z zakresu edukacji trenerów, zarządzania i współpracy zespołowej, rozwoju kompetencji liderskich.

Wieloletni opiekun grup w Szkołach Trenerów Ośrodka INTRA. Wykładowca Uniwersytetu SWPS.