Ikona
Najbliższy termin

19-23.04.2024

Ikona
Liczba godzin

40

Ikona
Cena
2100,00 
Ikona
Liczba uczestników

8-12

Ikona O szkoleniu

Zapisz się na ten trening, jeśli chcesz poprawić Twoje kompetencje związane z pracą z ludźmi. Podczas spotkania pogłębisz wiedzę na temat własnych zachowań, nauczysz się nowych, bardziej efektywnych sposobów kontaktu z ludźmi. Pokażemy Ci także, jak przekazywać innym trudne informacje, jak efektywnie rozwiązywa konflikty. Zależy nam na tym, byś uważniej obserwował siebie i osoby z którymi jesteś w relacjach. Dlatego podczas tego treningu będziemy dążyli do przeżywania chwili, komunikowania na bieżąco naszych przeżyć i odczuć.

Ikona Grupa docelowa

Trening interpersonalny to doświadczenie dla ludzi zainteresowanych własnym rozwojem, ale także dla tych, którzy nie są zadowoleni ze swoich interakcji z innymi. Nie muszą one dotyczyć sfery zawodowej. Na trening mogą zgłaszać się ci, którzy mają trudności w porozumiewaniu się ze współpracownikami i ci, którzy chcą pracować nad relacjami z przyjaciółmi, rodziną.

Wśród uczestników treningu jest również wielu liderów, osób zarządzających zespołami. Rośnie ich świadomość znaczenia kompetencji interpersonalnych w zakresie rozumienia własnych zachowań i motywów działań, chcą nauczyć się rozwiązywania sytuacji konfliktowych, zarządzać ludźmi w oparciu o budowanie współpracy.

To doświadczenie polecamy również profesjonalistom, którzy zamierzają pracować z ludźmi: lekarzom, psychologom, nauczycielom, trenerom, terapeutom.

Ikona Cel

To intensywne doświadczenie grupowe, przeznaczone dla zespołów, dla liderów, dla ludzi, którzy chcą doskonalić swoje kompetencje w obszarze relacji i komunikacji. Trening pozwala pogłębić świadomość własnych zachowań. Eksperymentować z nowymi. Rozumieć, jak to się dzieje, że w kontaktach z innymi coś nie działa, tak jakbyśmy tego chcieli Nauczysz się rozwiązywać konflikty, wyrażać swoje potrzeby, rozumieć emocje oraz przyjmować krytykę.

Twoje kontakty z innymi ludźmi mogą przynosić więcej satysfakcji.

 

Prowadzący

Agata Kołodziejczyk-Stryjek

Lubię pracę z ludźmi. Fascynuje mnie obcowanie z niepowtarzalnością grup, osób, ich energią, która pozwala na tworzenie nowych jakości, wymianę wiedzy i doświadczenia”.

Psycholog kliniczny i społeczny, psychoterapeutka, trenerka biznesu, licencjonowana trenerka PTP II stopnia, Certified Behavioral D3 Consultant. Ukończyła Szkołę Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego, Szkołę Psychoterapii Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Edukacji INTRA, Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego.

Absolwentka Szkolenia 101 certyfikowanego przez EATA, Akademii Analizy Transakcyjnej, jest w trakcie szkoleń zaawansowanych z analizy transakcyjnej w obszarze organizacji.

Jako trener i psychoterapeuta pracuje od 15 lat. Specjalizuje się w pracy z menedżerami, komunikacji, coachingu zespołowym, treningach interpersonalnych oraz edukacji trenerów. Pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi, które doświadczają trudności w kontaktach z ludźmi, cierpią z powodu zaburzeń nastroju, lęków, objawów nerwicowych, depresji, kryzysów.