Ikona O szkoleniu

Organizacja jest jak organizm. Kiedy nie działa jakiś element, choruje całość. W naszej pracy jesteśmy jak dobry lekarz. Nie koncentrujemy się na samym objawie. Diagnozujemy ich źródło. Testujemy cały mechanizm. Mamy wiedzę oraz narzędzia, dzięki którym szybko i sprawnie wspieramy firmy. Ale przede wszystkim rozumiemy tych, którzy się do nas zgłaszają. Wiemy, że są jedyni w swoim rodzaju.

Ikona Grupa docelowa

Wiemy, że te procesy dzieją się w pewnych konkretnych strukturach. Badamy to, jaki wpływ na procesy w firmach ma ich unikatowa kultura i forma pracy. Przyglądamy się zadaniom, przyjmowanym rolom, obowiązującym procedurom. Nie możemy patrzeć na fragment i próbować go zmienić. To byłoby leczenie objawowe. Patrzymy na całość, na wszystkie elementy rzeczywistości organizacyjnej. Zależy nam na tym, by naprawdę leczyć i wspomagać. Diagnozujemy więc strukturę organizacji, procesy między ludźmi i indywidualną dynamikę każdej osoby. 

Ikona Cel

Pracujemy w oparciu o rozumienie skomplikowanej dynamiki organizacji i procesów, które w nich zachodzą. W centrum naszej uwagi są procesy, a nie objawy. Interesuje nas to, co dzieje się w ludziach. Ich przekonania, założenia, doświadczenia. To, co robią. Zajmują nas ludzkie potrzeby i emocje. To one regulują nasze zachowania. W jaki sposób ludzie oddziaływają na siebie? Jakie procesy zachodzą pomiędzy nimi? Co ma bezpośredni wpływ na komunikację, współpracę oraz kulturę organizacji. Czy da się poprawić jej efektywność?