Marzyłyśmy o stworzeniu miejsca, w którym będziemy mogły towarzyszyć innym w rozwoju.
dlaczego powstało boWarto?

Współpracują z nami znakomici trenerzy, ludzie lubiący i potrafiący szkolić m.in.: Iza Kobierecka, Joanna Kosmala,  Basia Kowalewska,  Katarzyna Sałek-Suska, Rafał Stryjek.

 

BoWarto współtworzą:

Jolanta Mieczkowska-Luto

Psycholog międzykulturowy, trener biznesu, absolwentka Szkoły Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego Ośrodka INTRA. Licencjonowany trener PTP. Kierownik Szkoły Trenerów Biznesu Ośrodka INTRA.

Specjalizuje się w realizacji szkoleń m.in. z zakresu współpracy zespołowej, komunikacji i szeroko pojętej efektywności osobistej.

Wykłada, prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS.  W zakresie metody D3 jest jedną z trzech osób w Polsce mogących nadawać międzynarodowy certyfikat Certified Behavioral Consultant.

Publikuje na potrzeby mediów, współpracuje m.in. z PR4, TVP2, Charaktery, HRNews, TVN24, TOK FM itp.

Pasjonuje ją pomaganie i towarzyszenie uczestnikom w odkrywaniu i rozwijaniu ich indywidualnych możliwości. W życiu prywatnym żona Marka, mama Niny i Jędrka. Marzycielka, odkrywająca na nowo rodzinne Mazury.


Agata Kołodziejczyk-Stryjek

Magister psychologii społecznej i klinicznej, trener z 13-letnim doświadczeniem, licencjonowany trener II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Certified D3 Behavioral Consultant. Stały współpracownik Ośrodka INTRA.

Specjalizuje się w edukacji trenerów oraz prowadzeniu treningów interpersonalnych i asertywności, antystresowych. Zrealizowała szereg projektów szkoleniowych m.in. z zakresu efektywności osobistej, zarządzania przez wartości, kształtowania umiejętności interpersonalnych, współpracy w zespole.

Obecnie wykłada i prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS w zakresie podstaw treningu i warsztatu psychologicznego.

Prowadzi treningi asertywności, antystresowe oraz interpersonalne. Współpracuje z mediami, m.in z PR4, Charakterami.

Prywatnie żona Rafała, mama Jędrka, Stasia i Jasia, a dodatkowo entuzjastka teatru, gry w karty, długich spacerów po lesie i równie długich rozmów z przyjaciółmi. Choć nie powinna tego robić publicznie, lubi śpiewać, skrycie marzy o napisaniu książki – niekoniecznie dla dzieci…


Jako trenerzy szkoliłyśmy...

Nasze referencje