Ikona O szkoleniu

Coaching to rozmowa. To dzięki niej możesz ustalić ważny dla Ciebie kierunek lub znaleźć rozwiązanie problemu, rozpoznasz zasoby i ograniczenia. Obojętne, czy będą one dotyczyły Ciebie, czy sytuacji. Ten typ rozmowy pozwoli Ci także poszerzyć perspektywę widzenia. Być może nareszcie uda Ci się podjąć decyzję, za którymi stoi realizacja ważnych celów.

Ikona Grupa docelowa

Na ten warsztat zapraszamy liderów, menedżerów, trenerów, osoby zainteresowane rozwojem. 

Ikona Cel

Coach nie radzi i nie narzuca swojego zdania. Jest kimś obok, kto pomaga Ci sięgnąć do Twojego potencjału. Dobry coach zadaje pytania, które otwierają nowe widzenie sytuacji. Pomaga Ci zobaczyć problem lub cel, jaki sobie postawiłeś, z wielu perspektyw.  Coaching jest ważnym narzędziem w pracy menedżera. Pozwala wspierać pracowników w rozwijaniu odpowiedzialności, rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Dzięki coachingowi Twój zespół nauczy się motywować i konfrontować w nieinwazyjny sposób. 

Nasz zespół coachów to doświadczeni trenerzy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. To ważne. Edukacją trenerów, coachingiem oraz consultingiem liderów w organizacjach zajmujemy się na co dzień. Wykorzystaj nasze doświadczenie.