Szkolenie 101

PROJEKT W PARTNERSTWIE MERYTORYCZNYM Z GRUPĄ SPOTKANIE

Jeśli pracujesz jako:

  • manager,
  • pracownik działu HR,
  • trener,
  • coach,
  • mediator,
  • członek zespołu lub z klientem.

 

Szkolenie 101 jest bazowym szkoleniem z Analizy Transakcyjnej, teorii psychologicznej, używanej w pracy indywidualnej, zespołowej
i w organizacjach. Analiza Transakcyjna może być stosowana przez każdego, w różnych sytuacjach.

Dwudniowy program jest jak podróż szybką koleją. Z jednej strony pokazujemy wszystkie bazowe modele i ich połączenia, a z drugiej zatrzymujemy się na kilku kluczowych „stacjach”, żeby popracować na swoich przykładach i przyłożyć wiedzę z AT, do własnego życia.
Modele AT są łatwe do zrozumienia i zastosowania w profesjonalnych i osobistych kontekstach, ze względu na prosty język, diagramy i ilustracje. Szkolenie 101, kończy się uzyskanie certyfikatu 101 European Association Transactional Analysis (EATA).

 

Dwudniowy program pozwala zrozumieć, dlaczego ludzie zachowują się tak jak się zachowują, poznać zasady komunikacji, ograniczające przekonania i mechanizmy wpływające między innymi na relacje między ludźmi. Opiera się na założeniu, że każdy jest OK, może samodzielnie myśleć, zmieniać się i podejmować decyzje.

 

Termin: 4-5.12.2020 (pt 16.00-20.30; sb. 8.30-18.30

Koszt: 1200zł

 

 

 

ANKIETA ZGŁOSZENIOWA DO POBRANIA

 

Prowadząca:
Joanna Gosk
trener, coach, konsultant w organizacjach,
Certyfikowany Analityk Transakcyjny w dziedzinie organizacji (PTST-O)
Instruktor Szkolenia 101

Podane przez Ciebie w formularzu dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego, a ich administratorem będzie BoWarto Sp. z o.o. NIP 5242853312 i Bo.Warto Sp. z o.o. NIP: 1182026743. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

* przesłanie zgłoszenia oznacza wstępną rezerwację udziału w tym szkoleniu. Zgłoszenie będzie przez nas potwierdzone mailowo lub telefonicznie.